Полуфинале турнира у малом фудбалу 2017

ВЕЛИКА НЕИЗВЕСНОСТ ДО САМОГ КРАЈА
Синоћ су одигране утакмице полуфинала где је неизвесно било до самог краја. У првој утакмици Полицијска станица и Сираково одиграли су нерешено 2:2. Голове за Полицијски станицу постигли су Лазаревић у 27 минуту и Гвоздић у 33 минуту, а голове за Сираково су постигли Перишић у 19 и Јовановић у последњем 39 минуту и тако изборили пенале. Након пенала тријумфовала је екипа Полицијске станице 2:1 и тако се пласирала у велико финале зимског турнира.
Друга утакмица одиграна је од 21:30 између екипе ВГСК и Десине. Резултат на крају утакице био је 3:2 у корист ВГСК и тако их одвео у финале. Голове за Десине постигли су Николић у 19 и Живковић у 30 минуту, а за ВГСК Ђорђевић у 10, Јовић у 32 и Ђорђевић у 37 минуту.

УТАКМИЦА ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО – 03.02.2017. год. (ПЕТАК) у 20:00 час.

ФИНАЛНА УТАКМИЦА – 03.02.2017. год. (ПЕТАК) у 21:00 час