Наши момци одбранили титулу !

објављено у: Вести | 0

Пионири ВГСК из Великог Градишта освојили су титулу првака Србије, пошто су освојили прво место на Финалном турниру првенства Србије 2018, који је данас завршен у Великом Градишту. ВГСК је у финалу савладао Војводину НС семе из Новог Сада са 3:1, по сетовима 25:21, 28:26, 22:25 и 25:15. У утакмици за треће место, Блок Аут из Београда је победио Ас из Београда са 3:2, по сетовима 19:25, 25:19, 25:12, 17:25 и 15:6. Наша екипа је била најмлађа на турниру са два играча који су рођени 2004. године. Предводници ове генерације су били капитен Милутин Мијајловић најбољи нападач на турниру и Лазар Стевић најбољи примач у свом узрасту. Хала ЈУ спортски центар била је мала да прими све љубитеље одбојке.

Технички организатор је био ОК ВГСК, а мечеви су играни у Хали спортова и сали Гимназије.

БРАВО ШАМПИОНИ ! ! !

А ГРУПА – ХАЛА СПОРТОВА:
ПЕТАК, 11. МАЈ:
ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – РОДА (БЕОГРАД)  3:0 (25:13, 25:15, 25:15)
ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – КЊАЖЕВАЦ 3:0 (25:19, 25:12, 25:15)
СУБОТА, 12. МАЈ:
РОДА (БЕОГРАД) – КЊАЖЕВАЦ 3:2 (17:25, 25:19, 25:15, 24:26, 15:9)
ТАБЕЛА:
1. ВГСК   2 2 0 6:0  6
2. РОДА   2 1 1 3:5  2
3. КЊАЖЕВАЦ  2 0 2 2:6  1
Б ГРУПА – ХАЛА СПОРТОВА:
ПЕТАК, 11. МАЈ:
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – ДЕСЕТКА (НИШ)  3:1 (20:25, 25:17, 25:18, 25:13)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – РИБНИЦА (КРАЉЕВО) 3:1 (24:26, 25:18, 25:18, 25:16)
СУБОТА, 12. МАЈ:
ДЕСЕТКА (НИШ) – РИБНИЦА (КРАЉЕВО)  3:1 (21:25, 25:20, 25:21, 25:16)
ТАБЕЛА:
1. ВОЈВОДИНА НСС  2 2 0 6:2  6
2. ДЕСЕТКА   2 1 1 4:4  3
3. РИБНИЦА    2 0 2 2:6  0
В ГРУПА – САЛА ГИМНАЗИЈЕ:
ПЕТАК, 11. МАЈ:
БЛОК АУТ (БЕОГРАД) – КЛЕК СРБИЈАШУМЕ  3:2 (25:17, 25:10, 22:25, 17:25, 16:14)
БЛОК АУТ (БЕОГРАД) – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ) 3:0 (25:10, 25:17, 29:27)
СУБОТА, 12. МАЈ:
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ) 3:2 (25:13, 18:25, 25:18, 16:25, 15:11)
ТАБЕЛА:
1. БЛОК АУТ   2 2 0 6:2  5
2. КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 1 1 5:5  3
3. МЕТАЛАЦ ТАКОВО 2 0 2 2:6  0
Г ГРУПА – САЛА ГИМНАЗИЈЕ:
ПЕТАК, 11. МАЈ:
АС (БЕОГРАД) – СРЕМ ИТОН (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) 3:1 (25:18, 25:17, 23:25, 25:13)
СРЕМ ИТОН (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – ЛОЗНИЦА  3:0 (25:17, 25:17, 25:21)
СУБОТА, 12. МАЈ:
АС (БЕОГРАД) – ЛОЗНИЦА  3:1 (25:11, 25:19, 22:25, 25:18)
ТАБЕЛА:
1. АС    2 2 0 6:2  6
2. СРЕМ ИТОН  2 1 1 4:3  3
3. ЛОЗНИЦА   2 0 2 1:6  0
СУБОТА, 12. МАЈ:
ХАЛА СПОРТОВА:
ПОЛУФИНАЛЕ:
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – БЛОК АУТ (БЕОГРАД)  3:0 (25:22, 25:9, 25:13)
ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – АС (БЕОГРАД)  3:0 (25:20, 25:19, 25:23)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:
СРЕМ ИТОН (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – РОДА (БЕОГРАД)  3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:8)
САЛА ГИМНАЗИЈЕ:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 9 – 12. МЕСТА:
РИБНИЦА (КРАЉЕВО) – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ)   3:1 (25:16, 19:25, 25:22, 25:20)
ЛОЗНИЦА – КЊАЖЕВАЦ   3:0 (25:11, 25:12, 25:17)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ – ДЕСЕТКА (НИШ) 3:0 (25:21, 25:21, 25:13)
НЕДЕЉА, 13. МАЈ:
ХАЛА СПОРТОВА:
ФИНАЛЕ:
ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) 3:1 (25:21, 28:26, 22:25, 25:15)
МЕЧ ЗА 3. МЕСТО:
БЛОК АУТ (БЕОГРАД) – АС (БЕОГРАД) 3:2 (19:25, 25:19, 25:12, 17:25, 15:6)
МЕЧ ЗА 5. МЕСТО:
СРЕМ ИТОН (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – КЛЕК СРБИЈАШУМЕ  3:0 (25:13, 25:22, 25:23)
САЛА ГИМНАЗИЈЕ:
МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:
ДЕСЕТКА (НИШ) – РОДА (БЕОГРАД) 3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:
ЛОЗНИЦА –  РИБНИЦА (КРАЉЕВО)  3:2 (23:25, 25:13, 26:24, 17:25, 15:13)
МЕЧ ЗА 11. МЕСТО:
КЊАЖЕВАЦ – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ)  3:0 (25:11, 25:20, 25:17)