Karatisti ponovo na postolju !

objavljeno u: Vesti | 0

Dana 24.03.2019.god. u Kragujevcu je održano PRVENSTVO SRBIJE za poletarce, pionire i nade u borbama na kome je učestvovalo oko 600 takmičara iz cele Srbije a koji su se na kvalifikacijama regiona prethodno plasirali. Iz kluba na prvenstvu Srbije plasirala su se 4 takmičara i to pionirke – 32 kg. Stojanović Jana, nade-ženske – 35 kg. Janošević Natalija, muške – 50 kg. Lekić Marko i +55 kg. Milošević Luka. Na ovakvom masovnom, jakom i kvalitetnom takmičenju karatisti KK VGSK osvojili su sledeća sportska odličija: šampion Srbije i zlatnu medalju u kategoriji ženskih nada u borbama – 35 kg. osvojila je Janošević Natalija i srebrnu medalju u kategoriji pionirki – 32 kg. Stojanović Jana postala je vice-šampion Srbije. U prvom kolu izgubili su Lekić Marko i Milošević Luka.